services

Dijital Strateji
Yönetimi

Hedef kitlenizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek adına, yenilikçi ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri üretiyor, geliştirdiğimiz projelerle markanızın hedeflediğiniz değere ulaşması için etkili çözümlerle markanızı doğru zamanda doğru yerde konumlandırıyoruz.

services

Web Tasarım
& Programlama

Web üzerinde varlığını ve profilini artırmak isteyen her ölçekten şirketler için; en uygun, en profesyonel ve en güncel tekonolojilerin kullanıldığı, mobil uyumlu olmakla birlikte istediğiniz her an yönetebileceğiniz yenilikçi ve profesyonel web siteleri oluşturuyoruz.

services

Kreatif Tasarım &
Basılı İşler

Doğru hazırlanmış bir kurumsal kimlik çalışması markayı en iyi şekilde temsil ederek markalaşma ve marka bilinirliği gibi uzun zaman gerektiren süreçleri hızlandırır. Logo, kartvizit, katalog, kurumsal kimlik gibi markanızın ihtiyaç duyabileceği basılı işlerin tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz.

services

Sosyal Medya Yönetimi
& Reklam Planlaması

Firmanıza ait sosyal medya hesaplarınızı yönetip, üzerinden vereceğiniz reklam düzenlemeleri konusunda etkili ve hesaplı bir şekilde profesyonel destek veriyoruz. Sponsorlu reklamlar ile markanızı amaçladığınız hedef kitle ile buluşturarak potansiyel müşteri edinmenizi sağlıyoruz.

services

İnternet Reklamcılığı
Adwords

Sizin için oluşturacağımız etkin bir Google Adwords stratejisi ile geniş kitlelere/yeni müşterilere markanızın sunmuş olduğu ürün ve hizmetler için internette arama yaptıkları anda ulaşılma ve satış faaliyetlerinizi arttırma çözümleri sunuyoruz.

services

Arama Motoru
Optimizasyonu - SEO

Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizin markanızı veya ürününüzü arama motorlarında daha kolay bulması için performans odaklı anahtar kelime stratejisi, içerik optimizasyonu sağlıyor; markanız için organik olarak artan satış, artan karlılık ve azalan maliyet verimliliği inşaa ediyoruz.

Bize Ulaşın

Çıktığımız bu yolculuğumuzda size de eşlik etmemizi istiyorsanız
işte bu linki tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz.

info@bidijital.net